Duomenų analitika

Duomenų analitika – informacijos apdorojimas ir pateikimas patogiu, lengvai suprantamu būdu kartu su įžvalgomis. Norime, kad analitika nebūtų tiesiog skambus žodis, todėl teikiame kokybišką informaciją ir rūpinamės, kad analizės būtų išsamios, atsakytų į jūsų rūpimus klausimus ir tuos, kurių dar nespėjote iškelti. Visi tyrimai, ataskaitos, analizės naudoja duomenų analitikos principus ir įrankius. Metodai ir priemonės priklauso nuo informacijos tipo bei klientų poreikių. 

Kaip pateikiame duomenis? 

Savo klientams ruošiame savaitines, mėnesines, ketvirčių, pusės metų bei metines ataskaitas. Galime teikti statinius dokumentus – .xlsx, .pdf pateiktimis ar interaktyvias ataskaitas prieinamas internetinėje erdvėje, naudojantis Power BI, Google Docs ar kitomis platformomis. Tokių ataskaitų tikslas ne tik apžvelgti įvykdytus veiksmus, bet ir sekti konkurentų aktyvumą. Nuolatinis stebėjimas ir situacijos vertinimas leidžia operatyviau reaguoti ir lanksčiau priimti sprendimus.

Iš anksto susideriname ataskaitų pateikimo formatą bei periodiškumą pagal kliento poreikius ir tai, kaip šie duomenys bus naudojami kliento pusėje. Tikime, kad visi susitarimai turi tikti abiems pusėms, tad visuomet ieškome optimaliausio varianto. 

Duomenų analitika

Interaktyvūs duomenys

Kad didelės apimties duomenys būtų prieinami lengvai ir patogiai, klientui suteikiame prisijungimus prie interaktyvios online platformos Power BI, kurioje patys galite pasirinkti Jus dominančias sritis bei metrikas bei jas lyginti. Siekiame, kad duomenų analitika ir jos pristatymas būtų patogus ir teiktų pridėtinę vertę jūsų verslui.

Nuotrauka: Kelly Sikkema.