Facebook komunikacija

Turime patyrusią social media komandą, kuri išmano socialinių tinklų rinkodarą ir jos niuansus. Pasirūpinsime ne tik Facebook puslapių kūrimu, bet ir sudėliosime originalią strategiją. Taip pat suplanuosime ir reklamą – formatus, biudžetus, žinutes. Ją nuolat optimizuosime, kad efektyviai pasiektume jūsų tikslus.

Vienas iš pliusų, kodėl verta rinktis agentūros pagalbą socialinių tinklų reklamai – patogesnis Facebook reklamos apmokėjimas, nuolatinė priežiūra bei konsultacijos. Mūsų specialistai, turintys tarptautinių žinių bei patirties ne tik stebi, bet ir aktyviai išnaudoja naujausius pasikeitimus tinkluose, mūsų klientų bei prekės ženklų naudai. 

facebook reklama mediacom

Facebook paskyrų administravimas

Kaip užtikrinti, kad Facebook paskyra būtų įdomi ir naudinga? Facebook marketingas daug keitėsi ir augo nuo pat tinklo išpopuliarėjimo – šiandien kalbame apie tai, kaip suburti bendruomenę ir kartu teikti naudingą, patikimą informaciją. Paieška socialiniuose tinkluose ir toliau populiarėja, tad FB profilis turi išliekamąją vertę. Reklama išlieka svarbi, nes leidžia pasiekti daugiau žmonių, auginti savo prekės ženklo įsimenamumą.

Facebook reklama

Facebook reklama – siūlo įvairovę formatų ir optimizacijų, pritaikytų kiekvienos kampanijos tikslams. Formatų ir reklamos būdų nuolat daugėja – reklama atsiranda net Facebook grupėse. Dažniausias klausimas, kurį išgirstame – “Kiek kainuoja Facebook reklama?” Prieš siekiant įvertinti reklamos kainą ar reikalingą Facebook reklamos biudžetą reikėtų apgalvoti keletą svarbių veiksnių. Planuodami reklamą atsižvelgiame į tikslus, auditoriją, jos elgesio įpročius, kūrybinius elementus bei kampanijos laikotarpį. Taip pat, kas bus reklamuojama – Facebook paskyra, profilis ar jau sukurtas pranešimas iš feed’o, o galbūt specialiai reklamos pozicijai sukurta žinutė su vizualu?

Siūlome daugybę Facebook reklamos paslaugų – dirbame tiek su kampanijomis ir puslapiais, kuriems viską reikia pradėti nuo nulio, tiek su tais, kuriems reikia tiesiog šiek tiek atsinaujinti ir atrasti biudžetą optimizuojančių sprendimų.