Svetainių kūrimas

Norėdami surasti aktualią informaciją apie naujausią produktą ar paslaugą dalis šiuolaikinių vartotojų tikisi ją rasti socialiniuose tinkluose, tačiau didesnei daliai internetinė svetainė yra kokybės ir patikimumo ženklas. Svarstydami ar internetinė svetainė yra reikalinga, turėtume prisiminti auksinę taisyklę, kad ir koks geras yra produktas ar teikiama paslauga, jos niekas nepirks, jei niekas apie ją nežinos ir ji nebus pasiekiama vartotojui. Svetainių kūrimas – nuoseklus procesas, tad pradedant kurti planus svarbu išsiaiškinti tikslus ir galimybes.

Reklaminiai puslapiai – Landing Pages

Vis labiau populiarėjantis svetainių formatas yra reklaminiai puslapiai. Tai dažniausiai vieno puslapio svetainės, kuriose svetainės lankytojas gali atlikti tik vieną veiksmą. Dažniausiai jos naudojamos, kad vartotojai galėtų: užpildyti kontaktų formą, užsiregistruoti arba įvykdyti pirkimą.

Tokie reklaminiai puslapiai įprastai yra derinami kartu su PPC reklama, optimizuota vartotojų nukreipimui. Pavyzdžiui, perkami tam tikri raktažodžiai Google Ads tinkle, socialiniuose tinkluose leidžiama žinutė, kviečianti atlikti veiksmą ir visas srautas veda į reklaminį puslapį. Tikslinei auditorijai pritaikytas puslapis didina konversijos tikimybę.

Rūpinamės kampanijoms skirtų puslapių gamyba, kad jie atitiktų kampanijos toną ir išpildytų visas reikalingas funkcijas.

svetainių kūrimas pavyzdys
Continental reklaminė svetainė

Kiek kainuoja įprastos interneto svetainės sukūrimas?

Internetinės svetainės kainą dažniausiai sudaro 3 pagrindiniai elementai:

  1. Puslapio adresas – domenas (~10 Eur/metams).
  2. Puslapio patalpinimashosting’as. Pasirinktas serveris priklauso nuo svetainės resursų ir poreikių. Paprastos svetainės patalpinimo kaina kinta nuo 2 iki 7 Eur/mėnesiui. Daug resursų naudojančioms svetainėms rekomenduojama pirkti nuosavą arba dedikuotą serverį.
  3. Svetainės kūrimo kaina (mokama dizaineriui ir programuotojui). Svetainės kūrimo kainą galima prilyginti ir automobilio pirkimui. Yra įvairiausių modelių su įvairiausiais funkcionalumų praplėtimais. Rinkoje gausu freelancerių, kurie kuria svetaines pigiau, tačiau išlieka rizika dėl kokybės, priežiūros bei darbo etikos. Kaina gali kisti nuo 100 Eur iki 10.000 Eur arba dar daugiau, jei kuriamos specialios unikalios sistemos.

Kiek užtrunka interneto svetainės sukūrimas?

Trukmė priklauso nuo projekto dydžio, tačiau dažniausiai per 1-2 mėn. ar dar greičiau, visi standartiniai projektai yra realizuojami. Svarbu atkreipti dėmesį ir apgalvoti kai kuriuos aspektus iš anksto – jei svetainės turinio kūrimas nėra įskaičiuotas į kainą, visus tekstus reikia pateikti užsakovui. Itin dažnai dėl šios priežasties svetainės kūrimas užtrunka ilgiau nei turėtų.

Puslapių kūrimas - ką reikia apgalvoti

Ko reikia, kad svetainė būtų matoma Google paieškoje?

Teisingas svetainės indeksavimas – SEO specialistų darbas. Jų tikslas yra pateikti svetainės turinį taip, kad jis būtų puikiai suprantamas Google paieškos sistemoms.

Alternatyva SEO procesui yra Google Ads, kurių pagalba galima lengviau atsidurti Google paieškos rezultatų viršuje iškart.

Google Ads ar kita reklama padeda internetinėms svetainėms būti matomoms rinkoje ir prieinamoms interneto vartotojams – potencialiems pirkėjams. Profesionaliai sukurtos internetinės svetainės yra kiekvienos įmonės ar organizacijos būtinybė, norint konkuruoti rinkoje. Buvimas internetinėje erdvėje ne tik informuoja klientus apie jūsų prekinį ženklą, produktą ar teikiamą paslaugą, bet ir teikia vertingą informaciją galimiems verslo partneriams ar investuotojams. Dėl šios priežasties internetinės svetainės kūrimas turėtų būti patikėtas profesionaliai reklamos agentūrai. Pirmasis įspūdis visada yra pats svarbiausias. O internetinė svetainė – tarsi vizitinė kortelė, galinti pristatyti jūsų įmonę, prekę ar teikiamą paslaugą geriau nei bet kas kitas.