Blogas

MediaCom – metų agentūra Festival of Media Global Awards 2020

MediaCom spalio 1 dieną, nuotoliniu būdu vykusioje ceremonijoje, laimėjo metų agentūrų tinklo titulą Festival of Media tarptautiniuose apdovanojimuose.

Tai jau trečiasis kartas per keturis metus, kai MediaCom laimi aukščiausią įvertinimą Festival of Media Global Awards. 2020 pergalę vainikavo aštuoni auksiniai, keturi sidabriniai ir 5 bronziniai apdovanojimai.

Apdovanotos kampanijos priklauso tokiems prekės ženklams kaip Ariel, Always, Head&Shoulders, KLM. Prie pergalių prisidėjo net aštuoni ofisai, o iš viso net keturiasdešimt trys MediaCom paraiškos pateko į finalą.

MediaCom per paskutinius trejus metus taip pat buvo apdovanotas kaip geriausias tarptautinis agentūrų tinklas Kanų liūtų festivalyje, WARC ir Campaign renginiuose ir kt.

Nick Lawson, MediaCom Global CEO, džiaugdamasis pergale teigė, jog tai fantastiškas rezultatas, atspindintis sunkų darbą, kurį MediaCom klientams visame pasaulyje kasdien atlieka komandos, pateikdamos pasaulinio lygio įžvalgas, strategijas ir sėkmingai įgyvendindamos kampanijų idėjas.

Daugiau skaitykite čia.