Array ( [0] => vartojimo-ir-gyvensenos-skirtumai-lietuvos-regionuose ) Vartojimo ir gyvensenos skirtumai Lietuvos regionuose
EN
Blogas

Vartojimo ir gyvensenos skirtumai Lietuvos regionuose

Praėjusią savaitę iš TNS gavome naujausius Vartotojų tyrimo (ATLAS 2017) duomenis. Pavadinimas sufleruoja, kad tyrimas apie vartojimą. Taip, jo pagalba išsiaiškiname mūsų tikslinės auditorijos gyvensenos ir vartojimo įpročius: kokie hobiai, kaip dažnai sportuoja, ar turi Norfos nuolaidų kortelę, kokį muilą naudoja, ar laikosi dietos, kokia kramtoma guma yra mėgstamiausia, ar žaidža Vikingų Loto, ar turi katę ir kuo ją šeria, ar perką mėsą turguje, ar žada pirkti indaplovę, kiek svarbi religija, ar vis dar naudojasi Nokia ir kreipia dėmesį į SMS reklamas ir t.t. - atsakymus į visus esminius gyvenimo klausimus.

Kadangi šiais metais tyrimas nelabai keitėsi, o blogo įrašas pats nepasirašys, pažiūrėjom į jį pro vieną prizmės kamputį - demografinį rodiklį "Gyvenamoji vieta" ir vizualizavom duomenis. Lietuva suskirstyta į 15 regionų (5 didieji miestai ir 10 apskričių be šių miestų), tyrimo imtis - 1.801, atskiriems regionams tenka nuo 59 iki 345 apklaustųjų. Į statistinio reikšmingumo Nobelio nominaciją nė iš tolo nepretenduojam, duomenys just for fun, bet bent jau ne iš lempos #aurelijau.

Pradedam nuo maisto produktų - koks brandas iš visų 38 tiriamų maisto ir gėrimų kategorijų yra mėgstamiausias, o toliau - apie saldumynus ir gėrimus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fizinis aktyvumas ten pat kur ir rūkantys. Ak, jūra ir PhilipMorris.
 
Ką vairuojam, ką auginam, kaip rengiamės, kuo komunikuojam...
 
Ir pabaigai - kaip mes mąstom.
 
Pasirodo, dažnos kelionės į Suvalkus alytiškius išmokė būti tolerantiškais (na, lenkai visgi kitos tautybės), klaipėdiečiai mėgsta išsiskirti (gal ne tik leopardinėmis tympomis), gyvenant prie jūros gyvenimu džiaugtis lengviausia, o Panevėžy, netikėtai, sėkmė matuojama pinigais. Tai kol kas tiek, jokių išvadų čia nebus, gražaus artėjančio savaitgalio ir patirkite skirtumus patys!