Array ( [0] => tv-top-programu-apzvalga-2017 ) TV TOP programų apžvalga (2017)
EN
Blogas

TV TOP programų apžvalga (2017)

Nurimus šventiniam laikotarpiui, pats metas apžvelgti jau buvusių 2017 metų populiariausių televizijos laidų sąrašus.  

Mus vienija alus, „Vienas namuose“ ir pergalės???

Vienkartinių transliacijų sąraše aiškiai dominuoja krepšinis. Galima rasti visas pagrindines Lietuvos rungtynes, draugišką akistatą su Ispanais bei pirmąjį Slovėnijos medalį (ne bet kokį, o auksą!) iškovotą Europos vyrų krepšinio čempionato finale. Žinoma, pirmoje vietoje skaudi Lietuvos akistata su Graikijos komanda, kurios dėka kova dėl medalių pasibaigė dar pilnai ir neprasidėjusi (Lietuvos rinktinė pirmą kartą nuo 2009-ųjų iš Europos čempionato iškrito taip anksti).

 

 

 

 

 

 

 

Smagu sąraše rasti ir kultinį „Vienas namuose“. Atrodo, šiam filmui nebaisūs nei prabėgę metai, nei krepšinis ar Eurovizija. Bent vienas filmas metų gale atsiranda TOP programų sąrašuose. Kam smalsu – pagal sugeneruojamą vidutinį žiūrovų srautą nuo 2008 metų, vos vos populiaresnė yra antroji dalis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Vienas namuose“ filmai paminėti ne veltui. Būtent pirmosios 2 dalys 2017 metais surinko daugiausia peržiūrų naudojant atidėtą TV žiūrėjimą (angl. Time shifted viewing). Tai buvo populiariausi filmai peržiūrėti ne transliacijos laiku, o sau patogiu metu per 7 dienų laikotarpį.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilgalaikiai projektai...

2017 metais ilgai trunkančių projektų sąraše dominavo „Lietuvos talentai“, „X faktorius“ bei „Valanda su Rūta“. „Lietuvos balsas“ nugalėtoją paskelbė sausio 14d., o „X faktorius“ vis dar vykdo iškritimo kovas, todėl tikėtina, kad tiek vieno, tiek kito vidutinis viso projekto reitingas bus kur kas didesnis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Populiariausios Top 5 kanalų transliacijos…

Transliacijų sąraše tendencija lieka panaši. „TV3“ kanale dominavo krepšinis ir “Lietuvos talentai”, „LNK“ kanale žiūrimiausia buvo Rūta kartu su „KK2“, o „LRT“ kanale karaliavo būtent Eurovizija kartu su vykusiomis atrankomis. „BTV“ kanale sunkią pradžią turėjusi „Muzikinė kaukė“ metų galą užbaigė su trenksmu, tačiau būtent sunki projekto pradžia ir neleido atsirasti Top'uose. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018

Nors dar tik trečia naujųjų metų savaitė, informacijos netrūksta. Šiuo metu aktyviai sekamas Dakaras, ne už kalnų ir žiemos Olimpynės žaidynės (02.09/02.25). Nacionalinė atranka į „Euroviziją“ taip pat primena apie artėjantį dainų konkursą. Na, o krepšinio čempionatą šiais metais teks šiek tiek apleisti (laukia tik 2 pagrindinės atrankos varžybos į Pasaulio vyrų čempionatą lapkritį). Tikėtina, kad kanalai ras kitų būdų, kaip nustebinti savo žiūrovus.

P.s Futbolo čempionatas nepamirštas. Pirmą kartą futbolo planetos pirmenybės vyks Lietuvos kaimynystėje, tad kam žiūrėti per TV, kai galima pamatyti gyvai :)