EN
Mediacom

Apie

Apie mus

MediaCom – tarptautinė media agentūra, kurioje tikima, kad komunikacijoje genialu yra tai, kas paprasta ir aiškiai suprantama ARBA kad svarbiausias tikslas yra susijusi, vieninga, kryptinga ir aiški komunikacija.

Mes - viena iš globaliai lyderiaujančių media agentūrų, kurios tinkle dirba daugiau nei 7000 darbuotojų, pasiskirsčiusių 100 šalių. Mes tikime, kad viskam augant ir plečiantis, didėjant informacijos srautams bei galimybėms, tai, ko iš tikrųjų labiausiai norisi, yra sistemingi sprendimai ir paprastumas. Būtent tai mes ir siūlome savo klientams.

Paprastumas slypi gebėjime sujungti perkamas, turimas ir pelnytas (paid, owned, earned) komunikacijos priemones į vieningą sistemą, sumažinant kampanijų išlaidas, bet neprarandant efektyvumo. Mes išgirstame jūsų norus, padedame suformuoti tikslus  ir atrasti efektyviausius sprendimus jiems pasiekti.

Daugiau
Kas mes esame

Lietuvos MediaCom ofise darbuojasi stipri veržlių ir inovatyvių specialistų komanda, tikinti, jog visos, net ir pačios menkiausios detalės, tarpusavyje yra glaudžiai susijusios.

Į reklamos kampaniją mes žiūrime kaip į nedalomą visumą ir pro akis nepraleidžiame nei vieno jos komponento. Tai nauji, sistemingi veiklos principai, kurių dėka mes nebetelpame į įprastos media agentūros rėmus, bet tampame dar ir turinio bei sąsajų agentūra. Lyderystė mus įpareigoja būti unikalius ir nuolat tobulėti – plaukimas pasroviui tikrai nėra mūsų stiprioji pusė. Tikime, kad tik nuosekliai bendradarbiaudami galime laimėti nuožmų jūsų klientų dėmesio mūšį bei net ir pačias painiausias ar netikėčiausias jūsų užklausas paversti našiais rezultatais.

Daugiau
Ką mes darome

Mes jūsų užklausą paverčiame strategija: sujungiame perkamas, turimas ir pelnytas (paid, owned, earned) komunikacijos priemones į harmoningą veikiančią sistemą.

Šios sistemos pagalba yra vykdoma rinkos analizė, parenkami ir perkami tinkamiausi jūsų tikslui pasiekti media kanalai. Sistemingas požiūris į prekinio ženklo, vartotojų, turinio ir ryšių sąsają mums padeda atrasti naujas galimybes bei įtakos taškus, kurie gali ženkliai sustiprinti jūsų rezultatus. MediaCom orientuojasi ne tik į tam tikrų atskirų kanalų pridėtinės vertės kūrimą, bet siekia pertvarkyti atskiras klientų komunikacijos sistemas į  vieningą visumą. Jūsų užklausa – mūsų optimizacija, o galiausiai ir bendri džiugininantys rezultatai!

Daugiau
Kaip tai darome

Mūsų raktas į jūsų sėkmę – visos sistemos optimizavimas. MediaCom kompanijoje darbuotojai, procesai bei įrankiai yra nukreipti į sistemingą mąstymą.

Mūsų komanda sujungia perkamas, turimas ir pelnytas (paid, owned, earned) medijas ir sukuria nepriekaištingai suderintus komunikacijos planus jums – mūsų klientams. Mūsų kompanijos struktūra ir skaitmeninės priemonės užtikrina, kad visi 7000 MediaCom darbuotojų vadovautųsi tomis pačiomis nuostatomis ir dalintųsi įgytomis žiniomis bei sukaupta patirtimi.
Tai mums leidžia ne tik būti gerais savo srities specialistais, bet ir nuolat tobulėti bei mokytis kurti pridėtinę vertę jums. Galite būti tikri, kad nepaisant užsakymo specializacijos, sudėtingumo ar geografinės zonos, jums bus pasiūlytas efektyviausias ir našiausias sprendimas, orientuotas į visos sistemos, o ne individualaus proceso veikimo ir jo rezultato gerinimą.

Daugiau